• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

15654050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365237 15654050 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

854 572 PLN (13 799 zł/m2)

2
2
61.93 m2
2027
15669977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624883 15669977 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

503 005 PLN (14 500 zł/m2)

2
1
34.69 m2
2026
15654034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23365249 15654034 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

524 382 PLN (15 900 zł/m2)

1
1
32.98 m2
2027
15654054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23365248 15654054 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

505 594 PLN (19 650 zł/m2)

1
1
25.73 m2
2027
15654041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23365234 15654041 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 724 570 PLN (14 750 zł/m2)

4
1
116.92 m2
2027
15741516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24975645 15741516 Brak podatku 2% PCC0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOMam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2 z dużym balkonem na Mokotowie.Nowoczesna inwestycja na Mokotowie, oferująca komfortowe mieszkania w doskonałej lokalizacji...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

747 533 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
50.17 m2
2026
15669979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23624876 15669979 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 650 PLN (13 750 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15669976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624875 15669976 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

503 005 PLN (14 500 zł/m2)

2
1
34.69 m2
2026
15654051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23365246 15654051 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 568 370 PLN (14 599 zł/m2)

4
1
107.43 m2
2027
15654045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23365245 15654045 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia o...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 735 965 PLN (14 850 zł/m2)

4
1
116.9 m2
2027
15654044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23365235 15654044 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia o...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 239 421 PLN (14 949 zł/m2)

3
1
82.91 m2
2027
15669980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23624884 15669980 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 048 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
39.44 m2
2026