• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 473

15775878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25688239 15775878 Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,5 m², położone przy ulicy Franciszka Marii Lanciego 13 w samym sercu Ursynowa. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą i ochroną, w spokojnej i doskona...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (18 990 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2002
15723344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24631957 15723344 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Strumykowej 28 na warszawskich Nowodworach. Lokal usytuowany jest na trzecim i czwartym piętrze, w budynku z 2001 roku.Powierzchnia opisana w księdze wieczystej wynosi 91.1 m2 i składa się z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (12 898 zł/m2)

4
1
91.1 m2
2001
15725811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24687279 15725811 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na zielonej Białołęce, ul. Jana Husa 18B. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,1 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1999 roku. Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

523 940 PLN (13 400 zł/m2)

2
1
39.1 m2
1999
15801871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26252016 15801871 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker0% prowizji od Kupujących Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,60 m², położone na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2009 roku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (12 727 zł/m2)

2
-
44 m2
2009
15801318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26234595 15801318 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie prezentowane jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Bielan, przy ulicy Wrzeciono. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (16 053 zł/m2)

3
1
67.9 m2
1998
15763508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429063 15763508 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,8 m2 na ostatnim, trzecim piętrze w niskim budynku przy ulicy Van Gogha 7 z lat 90 - tych.Osiedle strzeżone 24 H z miejscami postojowymi, placem zabaw i zadbaną zielenią wokół budynku. Mieszkanie za...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (10 288 zł/m2)

4
1
72.8 m2
1990
15801176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedamy każdą nieruchomość 26228464 15801176 Doświadczenie i wiedza, której wielu Klientów zaufało. Poszukujemy mieszkań, domów w Warszawie. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do współpracy. Nasze nowe biuro : ul. Walecznych 68 (róg z ul. Londyńską), S...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15801175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedamy każde mieszkanie 26228460 15801175 Doświadczenie i wiedza, której wielu Klientów zaufało. Poszukujemy mieszkań, domów na Pradze Południe, to tutaj na Saskiej Kępie mamy zlokalizowane nasze biuro.  Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Za...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15576927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bardzo ciche, METRO, 4pok. 2 piętro, garaż, taras 21688871 15576927 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które stanowi odrębną własność, zlokalizowanego w najlepszej dzielnicy do mieszkania  - Ursynów Północny na granicy z Mokotowem.Mieszkanie znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku ( 4 pięt...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 640 000 PLN (16 238 zł/m2)

4
2
101 m2
1998
15771957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25597457 15771957 Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 85,6 m2 na osiedlu z 2024 roku. Układ mieszkania:Parter – 50,1 m²:salon z aneksem kuchennym (25,8 m²) z wyjściem na balkon,sypialnia gabinet (9,7 m²),łazienka z prysznicem (4,2 m²),przedpokój (10,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (13 201 zł/m2)

4
1
85.6 m2
2024
15800771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26221145 15800771 Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu typu studio o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w sercu zielonej Ochoty – przy ulicy Stefana Baleya 8, tuż obok terenów zielonych, takich jak Park Wyględów czy Pole Mokotowskie. Idealne dla studenta...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

453 600 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25.2 m2
1976
15761364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25381047 15761364 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum? To propozycja dla Ciebie!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 4. piętrze bez windy kameralnego budynku z cegły (1994 r.), przy ul. Nasielskiej 30. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1994