• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15772757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25619641 15772757 Przytulne 3-pokokowe mieszkanie na Ursynowie 57,39m2 balkon + loggia + garaż + komórka lokatorska blisko wejście do Lasu KabackiegoNa sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie, położone w zielonej części Ursynowa przy ulicy Dereniowej 60, tylko 2 km od ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 864 zł/m2)

3
1
57.39 m2
2019
15791068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25982628 15791068 Przestrzeń, światło i cisza blisko Warszawy – wyjątkowe mieszkanie w stylu art déco Szukasz miejsca z duszą, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 75 m², zaprojektowan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (11 320 zł/m2)

3
1
75 m2
2020
15692243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24039331 15692243 Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią na zielonym Mokotowie – idealne połączenie komfortu i miejskiego życia!Marzysz o przestronnym, cichym i doskonale zlokalizowanym mieszkaniu w sercu Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (17 750 zł/m2)

2
1
60 m2
1962
15790605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970863 15790605 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Lokal znajduje się na parterze w nowym budynku mieszkalnym z 2024 roku.Mieszkanie składa się z dużego, jasnego salonu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 444 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15789538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25943584 15789538 Przytulna kawalerka na Grochowie – idealna dla singla lub pary!Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Grochów to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy, ceniona za kameralną zab...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

485 000 PLN (17 636 zł/m2)

1
1
27.5 m2
1980
15681737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23863762 15681737 Na sprzedaż ustawne, wygodne 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Lokal o powierzchni 58 m², położony na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z czerwonej cegły. Mieszkanie składa się z : salonu 22,5 m²; dwóch sypialni : 15,3m2 oraz 9,5m2, wi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15701315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24222308 15701315 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych o powierzchni 15 m2 (do wglądu dokument potwierdz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15661994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23491817 15661994 Mieszkanie 51,72 m2 na parterze w 4 piętrowym budynku z 1991 roku .Osiedle strzeżone.Mieszkanie do remontu .Rozkład mieszkania :- 3 pokoje, - kuchnia w aneksie, - łazienka, - oddzielna toaleta,- balkon, - ogródek,- piwnica.Istnieje możliwość wynajęci...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
52 m2
1991
15619406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na Bemowie, przy stacji Metra 22586032 15619406 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie.Idealne dla singli, par lub pod wynajem.Bez podatku PCC.Bez prowizji.Metraż: 35,84 m 2- salon z aneksem kuchennym -16,99 m2- sypialnia - 10,66 m2- przedpokój -3...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 571 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15688207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23980789 15688207 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 3 pokojowy Apartment o powierzchni 58 m2 wykonany w najwyższym standardzie z pięknym, zadbanym, zielonym ogrodem o powierzchni 81 m2 na ulicy Olsztyńskiej w nowej inwestycji Ostródzka Park.To idealna pr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (16 724 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15785479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Włochy ul. Instalatorów, 4 pok. duży balkon, piwnica, miejsce postojowe w garażu 25882408 15785479 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m², położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkan...

Warszawa (Włochy), ul. Instalatorów

1 500 000 PLN (19 567 zł/m2)

4
-
76.66 m2
2017
15785477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota ul. Instalatorów, 4 pok. duży balkon, piwnica, miejsce postojowe w garażu podziemnym 25882372 15785477 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m², położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkan...

Warszawa (Ochota), ul. Instalatorów

1 500 000 PLN (19 567 zł/m2)

4
-
76.66 m2
2017