• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15784874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25862388 15784874 Jasne i przestronne mieszkanie z widokiem na zieleń Mokotowa – idealne dla osób ceniących spokój i wygodęNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m² z oddzielną, widną kuchnią, położone na 10. (ostatnim) piętrze bloku przy ul. Miączyńskie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1968
15651544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23344937 15651544 Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Wyróżnia się:
✔ nowoczesną architekturą,
✔ wysoką jakością materiałów,
✔ przestrzenią do relaksu – alejkami spacerowymi i placami zabaw,
✔ systemem monitoringu i kontrolą dostępu.Wysoka ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

410 872 PLN (16 435 zł/m2)

1
-
25 m2
2025
15602822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243770 15602822 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 000 PLN (13 634 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15602842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243767 15602842 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 276 PLN (12 817 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15602813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243759 15602813 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

802 351 PLN (11 799 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15602831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243757 15602831 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 186 PLN (12 626 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15597038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22111311 15597038 BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA !0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !0% - BRAK PODATKU PCC !200 metrów pieszo do planowanej Stacji Metra - Odbiór Kluczy (3 QW 2026) zbieżny z otwarciem Stacji ChrzanówStan deweloperski - Warszawa BemowoRenomowany Developer -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 593 000 PLN (14 750 zł/m2)

4
-
108 m2
-
15597037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22111310 15597037 BEZ PROWIZJI (0%)BEZPOŚREDNIO od Developera (0% - PCC)Gotowe do odbioru, Warszawa Włochy2 pokoje z balkonemRenomowany DeveloperZapraszam na oglądanie mieszkania.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktu...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 293 PLN (16 340 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15586924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21894946 15586924 Bez prowizji i podatku PCC.Luksusowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 92,17 m², w otoczeniu zieleni, z espozycją północno-wschodnią, z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje możliwość indywidualnej ara...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 102 353 PLN (11 982 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15599311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22169458 15599311 HIT! Mieszkanie w Apartamentowcu- dla singla,pary lub rodziny 2+1.ATUTY MIESZKANIA:-pięknie doświetlone-ciche-brak zabudowy przed oknami-komfortowe,przestronne pomieszczenia-ustawny salon z wyjściem na balkon(6m2)OKOLICA:wyróżnia się niską zabudową o...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (11 413 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15578870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21734350 15578870 BEZ PROWIZJI (0%)BEZPOŚREDNIO od Developera (0% - PCC)Gotowe do odbioru. Warszawa Włochy.4 pokoje 65 m2 - stan deweloperski - z balkonem.Renomowany Developer.Miejsce postojowe w Hali Garażowej - 39.000.Zapraszam na oglądanie mieszkania.Czy wiesz, że...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

861 084 PLN (15 377 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15659733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23447215 15659733 Nie przegap okazji! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację mieszkania.Osiedle oferuje kameralny charakter z licznymi terenami zielonymi, co zapewnia ciszę i spokój. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, placówki edukacy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (16 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-