• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wilczków Średzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Średzka i Wilczków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15895221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960925 15895221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. AlternatywyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salon - 16m2,-oddzielnia kuchnia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 016 zł/m2)

2
1
49.4 m2
2007
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15884386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700165 15884386 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m², położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech pokoi oraz balkonu z pięknym, otw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15879345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613316 15879345 Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8 m2, trzech pokoi (13,8 m2, 10,3 m2, 10 m2),...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (8 396 zł/m2)

4
1
106 m2
2008
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920