• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wilczków Średzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Średzka i Wilczków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960
15893402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910372 15893402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,16m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 504 zł/m2)

2
1
53.16 m2
2014
15891397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896622 15891397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Poligonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,2 m2 (dwupoziomowe) składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 839 zł/m2)

3
2
77.2 m2
1999
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15890675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882917 15890675 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15890657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882895 15890657 1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. NowolipkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) - ok. 3m 5,7m (widok na ul. Nowoli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
32 m2
1950