• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 551 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15878094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27588318 15878094 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. AgawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 172m2 składa się z:POZIOM I-Salon z hallem 43,2m2-Pokój 15,3...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (14 535 zł/m2)

6
2
172 m2
2000
15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15877103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562220 15877103 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15877067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562104 15877067 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15876300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27535223 15876300 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15876276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534874 15876276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15685696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje w centrum, po remoncie 23922297 15685696 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, parter4 z windą, w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Północne.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1927
15800906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka dla singla lub pary I TOP LOKALIZACJA 26223567 15800906 Lokalizacja: Warszawa, ul. Symboliczna 3 druga linia zabudowy przy ulicy Jana KazimierzaMetraż: 24,5 m2Piętro: 36 (winda)Rok budowy: 2012Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 570.000zł Czynsz: 320 zł Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m2 w dzi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (23 750 zł/m2)

1
1
24 m2
2012
15807612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26372449 15807612 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej w Warszawie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę miasta, doskonałą komunikację i dostęp do ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 271 zł/m2)

3
1
48 m2
1971
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
14913227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4560892 14913227 MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJIWIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NUMEREM TELEFONU 884 884 156 IV i V piętro; 1 sąsiad na klatcePOZIOM ISalon z hallem 43,2m2Pokój 15,3 m2Kuchnia 9,9m2Łazienka 9,5m2Toaleta 1,6m2Korytarz ze schowkiem i schodami 11,2m2+ taras ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (16 972 zł/m2)

5
2
147.3 m2
1999