• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 548 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15882118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657495 15882118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - przedpokojuMieszkanie własno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (20 476 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15881151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624784 15881151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. ZegadłowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuchni,-łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 343 zł/m2)

3
1
67 m2
2002
15878094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27588318 15878094 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. AgawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 172m2 składa się z:POZIOM I-Salon z hallem 43,2m2-Pokój 15,3...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (14 535 zł/m2)

6
2
172 m2
2000
15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15685696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje w centrum, po remoncie 23922297 15685696 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, parter4 z windą, w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Północne.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1927
15807612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26372449 15807612 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej w Warszawie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę miasta, doskonałą komunikację i dostęp do ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 271 zł/m2)

3
1
48 m2
1971
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
14913227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4560892 14913227 MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJIWIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW POD NUMEREM TELEFONU 884 884 156 IV i V piętro; 1 sąsiad na klatcePOZIOM ISalon z hallem 43,2m2Pokój 15,3 m2Kuchnia 9,9m2Łazienka 9,5m2Toaleta 1,6m2Korytarz ze schowkiem i schodami 11,2m2+ taras ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (16 972 zł/m2)

5
2
147.3 m2
1999
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955
15745127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25051085 15745127 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul. Płockiej 17. Mieszkanie pełnił obecnie funkcję siedziby firmy. Nowy wła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (18 727 zł/m2)

4
2
80.1 m2
2000