• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 544 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15890436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877075 15890436 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,22m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (20,6...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (22 856 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2019
15886753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokojowe | Blisko Metra | Wola 27766440 15886753 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Zamkniętej kuchni - Dwóch sypialni - Salonu - Łazienki Mieszkanie po remoncie, z ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (18 611 zł/m2)

3
1
36 m2
1960
15886387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | do zamieszkania | piwnica 27756409 15886387 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 37,20m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym, z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15884236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko Centrum | Dwa Pokoje | Wola 27696346 15884236 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu- Sypialni- Łazienki - Korytarza 2-pokojowe mieszka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (19 371 zł/m2)

2
1
35 m2
1966
15881232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie a antresolą | Wola | Cicha okolica 27625652 15881232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Korytarza  Na sprzedaż mieszka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

752 500 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
43 m2
2008
15807612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26372449 15807612 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej w Warszawie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę miasta, doskonałą komunikację i dostęp do ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 271 zł/m2)

3
1
48 m2
1971
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955
15745127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25051085 15745127 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul. Płockiej 17. Mieszkanie pełnił obecnie funkcję siedziby firmy. Nowy wła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (18 727 zł/m2)

4
2
80.1 m2
2000
15780870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814124 15780870 Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli – idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (21 179 zł/m2)

2
1
41.55 m2
2016
15305896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na Kasprzaka 15325640 15305896 Mamy przyjemność prezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z własnym kinem. Jest to idealna propozycja dla osób szukających dynamicznego miejsca do życia. Ponadto, bezpieczne otoczenie sprawia, że jest to również dobre miejsce dla osób pra...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 500 PLN (25 990 zł/m2)

3
1
50 m2
2016