• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 536 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15891402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896674 15891402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (15 325 zł/m2)

2
1
55.4 m2
1956
15890436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877075 15890436 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,22m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (20,6...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (22 856 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2019
15884199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696106 15884199 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (25 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15884171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695927 15884171 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-salon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (17 619 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15882118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657495 15882118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - przedpokojuMieszkanie własno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (20 476 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15881151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624784 15881151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. ZegadłowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuchni,-łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 343 zł/m2)

3
1
67 m2
2002
15878094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27588318 15878094 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. AgawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 172m2 składa się z:POZIOM I-Salon z hallem 43,2m2-Pokój 15,3...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (14 535 zł/m2)

6
2
172 m2
2000
15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15877103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562220 15877103 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15877067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562104 15877067 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15876300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27535223 15876300 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15876276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534874 15876276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015