• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 537 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15877103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562220 15877103 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15877067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562104 15877067 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15876300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27535223 15876300 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15777762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka blisko parku 25736940 15777762 Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie sp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (19 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1956
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955
15745127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25051085 15745127 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul. Płockiej 17. Mieszkanie pełnił obecnie funkcję siedziby firmy. Nowy wła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (18 727 zł/m2)

4
2
80.1 m2
2000
15780870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814124 15780870 Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli – idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (21 179 zł/m2)

2
1
41.55 m2
2016
15305896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na Kasprzaka 15325640 15305896 Mamy przyjemność prezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z własnym kinem. Jest to idealna propozycja dla osób szukających dynamicznego miejsca do życia. Ponadto, bezpieczne otoczenie sprawia, że jest to również dobre miejsce dla osób pra...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 500 PLN (25 990 zł/m2)

3
1
50 m2
2016