• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 224

15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15873378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516715 15873378 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,60 m², położone w Rypinie przy ul. Dworcowej 624. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz — bez stresu, bez oczekiwania na e...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

259 000 PLN (4 887 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15839796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761001 15839796 Opis nieruchomościSprzedajemy w cenach dewelopera!Kupujący nie płaci prowizji!Podana cena dotyczy wyłącznie lokalu mieszkalnego i nie obejmuje komórki lokatorskiej, miejsca postojowego naziemnego ani miejsca postojowego w garażu podziemnym.Ceny za po...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

363 023 PLN (7 118 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15872531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495928 15872531 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 47,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 73 wraz z udziałem wynoszącym 183910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym u...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

122 000 PLN (2 596 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15870743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27438458 15870743 Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie   w sercu miasta Działdowo, przy ulicy Wyszyńskiego. To słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze z balkonem, o doskonałym układzie, położone w budynku z 1975 roku, zostało zaprojektowane z myślą...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

210 000 PLN (5 676 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15701204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24211510 15701204 Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. LOKALIZACJA: NAJLEPSZA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (23 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15695595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24104478 15695595 Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum Tucholi, województwo kujawsko - pomorskie.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,6 m2.Usytuowane na 4 piętrze bloku z wielkiej płyty, zlokalizowanego w ścisłym centrum Tucholi, w...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

265 000 PLN (4 344 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-