• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 259

15867631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwa pokoje, garaż, komórka 27350129 15867631 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53,9 m2, piętro 46 z windą w budynku z 2010r., Ochota Szczęśliwice.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (16 792 zł/m2)

2
1
53 m2
2010
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15846666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne, eleganckie 2 pokoje, super widok 26892202 15846666 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 43m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 2017r., Wola Odolany.Eleganckie, w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów. Doskonałe dla singlasingielki lub p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15830803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 3 pokoje z oddzielną kuchnią 26679005 15830803 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,3 m2, piętro 610 z windą, w budynku z 1980 r., Bielany Wawrzyszew.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, również inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to:* salon 22,6m2 z wyjściem na balkon;* 2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 075 zł/m2)

3
-
67 m2
1980
15824191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe wyposażone dwa pokoje, ogródek, garaż 26641432 15824191 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, parter4, w budynku z windą z 2023r., Białołęka Żerań.Gotowe do wprowadzenia się, nowe, nie było użytkowane, wysoki standard wykończenia, w cenie meble i wyposażenie, idealne dla rodziny lub pary, również jako ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

896 500 PLN (21 345 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15821846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26620077 15821846 Do kupienia studio 33 m2, piętro 24 z windą, w budynku z  2010r. Wola Ulrychów.Po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon: kanapa, stolik, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2010
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
14772965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 186566 14772965 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY O POW. 46,19M2 Z WIDOKIEM NA JEZIORO ŁĘKUK gmina Wydminy Nieruchomość zlokalizowana jest w niewielkiej osadzie w malowniczym sąsiedztwie Puszczy Boreckiej w odległości zaledwie 65metr&...

Łękuk Mały (Łękuk mały) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

99 000 PLN (2 152 zł/m2)

2
-
46 m2
-