• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 225

15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
14772965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 186566 14772965 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY O POW. 46,19M2 Z WIDOKIEM NA JEZIORO ŁĘKUK gmina Wydminy Nieruchomość zlokalizowana jest w niewielkiej osadzie w malowniczym sąsiedztwie Puszczy Boreckiej w odległości zaledwie 65metr&...

Łękuk Mały (Łękuk mały) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

99 000 PLN (2 152 zł/m2)

2
-
46 m2
-
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15888848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830450 15888848 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada .Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Uni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

348 000 PLN (9 480 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1970
15872268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488970 15872268 Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze a częściowo na 1 piętrze , poniżej wyjaśnienie. Mieszkan...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

955 000 PLN (15 917 zł/m2)

2
-
60 m2
2022
15858286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142629 15858286 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Nowe Miasto, ul. Dywizjonu 303 w Słupsku prywatny parking i komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,28 m²...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019