• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 225

15750089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje z balkonem, Orunia Górna. 25117593 15750089 Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.LOKALIZCJA: Orunia Górna to bardzo popularna i ceniona dzielnica Gdańska. Doskonale rozwinięta komunik...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15738409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24905448 15738409 NOWA INWESTYCJA – Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniamiW ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących, z czego każdy podzielony na dwa niezależne lokale mieszkalne – l...

Lisowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

684 159 PLN (6 202 zł/m2)

4
-
110.32 m2
2027
15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15810675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415847 15810675 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Pogodno, ul. Reduty OrdonaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m², położone w niskim bloku z 1995r. (budynek z cegły z termoizolacją) - na jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczeci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (11 656 zł/m2)

1
1
34.23 m2
1995
15791273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25989167 15791273 Stare Pogodno – 3 pokoje, garaż pod budynkiem, piwnica Idealne również pod działalność!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i zielonym Starym Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły.✅...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

678 000 PLN (9 798 zł/m2)

3
1
69.2 m2
1995
15738414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24905447 15738414 NOWA INWESTYCJA – Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniamiW ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących, z czego każdy podzielony na dwa niezależne lokale mieszkalne – l...

Lisowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

703 104 PLN (6 373 zł/m2)

4
-
110.32 m2
2027
15889095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844407 15889095 ZAPRASZAM NA DNI OTWARTE NIERUCHOMOŚCI! ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!15.05.2026 w godzinach 14-18Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z s...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
44.61 m2
2025
15888598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament | Mały Kack 27818019 15888598 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej i kameralnej części Małego Kacka!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- miejsce w hali gara...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 000 PLN (15 740 zł/m2)

3
-
73 m2
2023
15887003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773603 15887003 Opiekun oferty:Wiktoria Ornattel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja, która łączy kameralną zabudowę z szybkim dostępem do centrum mias...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 090 000 PLN (20 291 zł/m2)

3
1
103 m2
2012
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
-
63 m2
2025
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
-
72 m2
2025