• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 229

15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846466 15889289 W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.21.2.2025.403 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 11 maja 2026 r.o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego przy ul. Kłodzk...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

118 000 PLN (3 866 zł/m2)

1
-
30.52 m2
-
15889111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka w gotyckiej kamienicy. 27844666 15889111 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w klimatycznej, zabytkowej kamienicy o gotyckim, trójosiowym charakterze, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny klim...

Toruń (Starówka) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

335 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15873326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515477 15873326 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1996NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,22m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 222 zł/m2)

2
1
49.22 m2
1996
15873324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515475 15873324 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rozłogi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1978
15873336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515474 15873336 1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Fort Woli BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2. Układ:- holl + aneks kuchenny, - pokój, - łazienka. Powierzchnia dodatkowa:- balkonMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (24 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2018
15873334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515473 15873334 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 posiada:- salon z aneksem kuchennym, - ustawną sypialnię z miejscem na dużą szafę,- łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2017
15873309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515337 15873309 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15873132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512701 15873132 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-2 pokoje (22.95 m2 i 11.33...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15872855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502905 15872855 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15872854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502904 15872854 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15872841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502496 15872841 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Szaserów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windąNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym- oddzielna sypialnia- łazienka z pralko-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1964