• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 24 196

15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15830285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26667491 15830285 Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Sk...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15797173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26138532 15797173 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54.63 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplano...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

486 207 PLN (9 004 zł/m2)

3
-
54 m2
2027
15770678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25560431 15770678 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 72,21 m² , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z 1996 roku (technologia rama H). Nieruchomość znajduje...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 972 zł/m2)

3
-
72 m2
1996
15761238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew | 3 pokoje | parter | kamienica z ogródkiem 25374165 15761238 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy w centrum Tczewa, przy ul. Sobieskiego.Cena  499 000 z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1912
15138152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 10728856 15138152 ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (3 424 zł/m2)

8
-
173.75 m2
1935
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15884516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! 27705771 15884516 Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w ChojnicachPowierzchnia mieszkania: 43,40m2. Mieszkanie składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- sypialni, - łazienki z wc- p...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

310 000 PLN (7 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15868574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385973 15868574 Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone w Knurowie (44-190) przy ul. Ogrodowej, na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku. To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnej przestrzeni do życia w spokoj...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

598 000 PLN (8 192 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15866807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z panoramą! 8 piętro 27328515 15866807 To mieszkanie to świetna, budżetowa propozycja dla osób, które marzą o funkcjonalnej przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na 47,3 m² znajdziesz aż dwa niezależne pokoje oraz salon, co daje komfort zarówno dla rodzin, jak i o...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 360 PLN (7 944 zł/m2)

3
1
47 m2
-