• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 116

15596212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22091865 15596212 Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie !Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na I piętrze w IV piętrowym budynku z cegły z lat 60 tych Mieszkanie wymaga kapitalnego re...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (9 455 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15562823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21384773 15562823 Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy.Budynek stara kamienica, odnowiona i odrestaurowana, po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszelkich in...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15372960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17064076 15372960 Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką.Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowego budynku wybudowanego w 2004 roku bez windy. Teren posesji wokół budy...

Kołobrzeg (Europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

695 000 PLN (12 193 zł/m2)

2
-
57 m2
2004
15329766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15979777 15329766 OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windąApartament wykończony w wysokim standardzie usytuowany na prestiżowym, strzeżony...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2012
15295779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15063949 15295779 Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok. 1.500 m od centrum miasta. Budynek wybudowany w 2010 roku z szybką wind...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (15 918 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
13689178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1994013 13689178 TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!!Apartament posiada południowy układ okien.Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejscem postojowym, położony na I piętrze w nowoczesnym budynku z winą, wybudowa...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 200 000 PLN (30 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
14765832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 182673 14765832 Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku.Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 136.317,07 złKołobrzeg ul. KołłątajaFredry - na sprzedaż umeblowany i wyp...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

729 000 PLN (21 441 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
15889172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV 27845760 15889172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 300 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2012
15826412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588025 15826412 -- 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 (+3,25m2 dodatkowa powierzchnia korytarz). Lokal usytuowany na VI piętrze. Mieszkanie składa się z trz...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

359 900 PLN (5 805 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15778779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25757267 15778779 Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza.Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiązanie inwestycyjne lub dla rodziny wielopokoleniowej.Znakomicie zlokalizo...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

3
-
87 m2
1993
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000