• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 203

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15835163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26730521 15835163 Na sprzedaż 4 pokoje 78,51 m² ogródek 154,58 m² Duchnice Osiedle WalencjaNa sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem – idealne dla rodziny oraz osób pracujących zdalnie. To połączenie komfortu mieszkania z atuta...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 090 000 PLN (13 885 zł/m2)

4
1
78.5 m2
2014
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15797994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - Słoneczne 3 Pokoje z 2 Balkonami 26160810 15797994 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki trójstronnej ekspozycji, dużej liczbie okien oraz dwóm balkonom, wnętrze...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

570 000 PLN (9 344 zł/m2)

3
1
61 m2
2001
15891388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896627 15891388 AGENT PROWADZĄCY: MACIEJ CZADERPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProNa sprzedaż wyjątkowy penthouse w inwestycji Kurort Kozubnik, położony w Porąbce u podnóża Góry Żar.Ten apartament o powierzchni 72 m² z prywatnym dachem wielkości...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

1 395 000 PLN (19 375 zł/m2)

3
-
72 m2
2020
15886759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Kawalerka | Osobna kuchnia | 0% prowizji 27766510 15886759 Szukasz mieszkania, które łączy niskie koszty zakupu z maksymalną funkcjonalnością? Mieszkanie M18 to propozycja dla osób, które cenią klasyczny układ z osobną kuchnią i łazienką z oknem, a przy tym wolą mieszkać na wyższym piętrze dla większej prywa...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

169 000 PLN (4 971 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15881163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje 59,2 m² z widokiem na morze Przymorze 27625021 15881163 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m², położone na 12 piętrze prestiżowego osiedla Horyzont przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku.Panoramiczn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 600 000 PLN (27 119 zł/m2)

3
1
59 m2
2007
15875441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526233 15875441 Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy funkcjonalny układ z idealną lokalizacją.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzch...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (14 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1972
15864643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271497 15864643 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA -Warszawa-Ursus osiedle Niedźwiadek- ulica Zagłoby.Bardzo dobra lokali...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (11 805 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1975