• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 203

15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15797994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - Słoneczne 3 Pokoje z 2 Balkonami 26160810 15797994 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki trójstronnej ekspozycji, dużej liczbie okien oraz dwóm balkonom, wnętrze...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

570 000 PLN (9 344 zł/m2)

3
1
61 m2
2001
15891388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896627 15891388 AGENT PROWADZĄCY: MACIEJ CZADERPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProNa sprzedaż wyjątkowy penthouse w inwestycji Kurort Kozubnik, położony w Porąbce u podnóża Góry Żar.Ten apartament o powierzchni 72 m² z prywatnym dachem wielkości...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

1 395 000 PLN (19 375 zł/m2)

3
-
72 m2
2020
15886759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Kawalerka | Osobna kuchnia | 0% prowizji 27766510 15886759 Szukasz mieszkania, które łączy niskie koszty zakupu z maksymalną funkcjonalnością? Mieszkanie M18 to propozycja dla osób, które cenią klasyczny układ z osobną kuchnią i łazienką z oknem, a przy tym wolą mieszkać na wyższym piętrze dla większej prywa...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

169 000 PLN (4 971 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15881163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje 59,2 m² z widokiem na morze Przymorze 27625021 15881163 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m², położone na 12 piętrze prestiżowego osiedla Horyzont przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku.Panoramiczn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 600 000 PLN (27 119 zł/m2)

3
1
59 m2
2007
15875441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526233 15875441 Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy funkcjonalny układ z idealną lokalizacją.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzch...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (14 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1972
15864643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271497 15864643 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA -Warszawa-Ursus osiedle Niedźwiadek- ulica Zagłoby.Bardzo dobra lokali...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (11 805 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1975
15743941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027268 15743941 3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku!Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, duża kuchnia ze spiżarką, łazienk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 100 PLN (8 957 zł/m2)

3
-
67 m2
1939
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895
15891413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27896901 15891413 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w  centrum miasta. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania n...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (2 606 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15891104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27886661 15891104 Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp do centrum Warszawy.Kupujący nie płaci prowizji.Na sprzedaż przes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 485 000 PLN (19 787 zł/m2)

3
1
75.05 m2
2007