• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 121

15450958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, działka budowlana do wydzielenia, 1130S/2024 18854076 15450958 Działka budowlana w Gorlicach (Sokół, wjazd z ulicy Sosnowej) o powierzchni około 10 arów, do wydzielenia. Działka płaska. Bardzo lekkie nachylenie w kierunku południowo - wschodnim. Prąd, woda i gaz na działkach sąsiednich. Dojazd drogą w służebnośc...

Gorlice, Gorlice

99 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15897805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010673 15897805 Na sprzedaż działka budowlana nr 42216 o powierzchni 1302 m², położona w miejscowości Wola Kopcowa, gmina Masłów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie ok. 10 km od centrum Kielc oraz około 4 km od granicy administracyjne...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

390 000 PLN

-
-
1302 m2
-
15897762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28009581 15897762 Działka inwestycyjna pod osiedle bliźniaków MPZP MNU potencjał 8 lokali położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni ok. 4 900 m², objęta miejscowym planem za...

Puszcza Mariańska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

470 000 PLN

-
-
4680 m2
-
15897105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995009 15897105 Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul. Kormoranów. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pok&amp...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

345 000 PLN (8 214 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15897941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28013806 15897941 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni 116m2 w Opatowie.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykonaniem, praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą przestrzenią zarówno wewną...

Opatów (Świętokrzyskie, gm. Opatów)

499 000 PLN (4 302 zł/m2)

5
2
116 m2
1985
15721668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok blisko centrum Gdańska w atrakcyjnej cenie! 24605577 15721668 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5m w Gdańskiej dzielnicy Rudniki w super cenie!Nieruchomość znajduje się na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. ATUTY:- doskonała lokalizacja, ok 4 km do centrum Gdańska- blisko do Trasy Sucharskiego, ...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

414 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
46 m2
1983
15897716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28008358 15897716 !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!LOKALIZACJA:Miejscowość Kleszczewko, oddalona jest od Pruszcza Gdańskiego zaledwie 8 km, od Gdańska 18km. Okolica zapewnia spokój i bliskości natury. Komfortowa lokalizacja z łatwym dojazdem do obwodnic...

Kleszczewko (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 100 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15897940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28013803 15897940 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam serdecznie !Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1460 m2.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną ( objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Dzia...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

380 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1463 m2
-
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-