• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 119

15897762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28009581 15897762 Działka inwestycyjna pod osiedle bliźniaków MPZP MNU potencjał 8 lokali położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni ok. 4 900 m², objęta miejscowym planem za...

Puszcza Mariańska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

470 000 PLN

-
-
4680 m2
-
15897105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995009 15897105 Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul. Kormoranów. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pok&amp...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

345 000 PLN (8 214 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15897941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28013806 15897941 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni 116m2 w Opatowie.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykonaniem, praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą przestrzenią zarówno wewną...

Opatów (Świętokrzyskie, gm. Opatów)

499 000 PLN (4 302 zł/m2)

5
2
116 m2
1985
15721668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok blisko centrum Gdańska w atrakcyjnej cenie! 24605577 15721668 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5m w Gdańskiej dzielnicy Rudniki w super cenie!Nieruchomość znajduje się na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. ATUTY:- doskonała lokalizacja, ok 4 km do centrum Gdańska- blisko do Trasy Sucharskiego, ...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

414 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
46 m2
1983
15897716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28008358 15897716 !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!LOKALIZACJA:Miejscowość Kleszczewko, oddalona jest od Pruszcza Gdańskiego zaledwie 8 km, od Gdańska 18km. Okolica zapewnia spokój i bliskości natury. Komfortowa lokalizacja z łatwym dojazdem do obwodnic...

Kleszczewko (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 100 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15897940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28013803 15897940 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam serdecznie !Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1460 m2.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną ( objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Dzia...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

380 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1463 m2
-
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN (85 zł/m2)

-
-
15500 m2
-
15897067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 239m2/1495m2, Konstancin 27993243 15897067 Konstancin - Jeziorna dom wolnostojący 239 m2 działka 1495 m2 2 599 000 zł Przedsprzedaż - dom w trakcie budowyZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI! NASZE WYNAGRO...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 599 000 PLN (10 874 zł/m2)

8
3
239 m2
2026
15896831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE DLA RODZINY 27988456 15896831 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.000 złCzynsz: 980zł ( przy 4 osobach)Garaż: 1 miejsce postojowe w garażu pod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 000 PLN (19 209 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15896105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podwójny garaż 5 pokoi duża działka Borowina 27967576 15896105 1 269 000 zł SPRZEDAŻ 170 m2 lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym działka 700 m2 BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
170 m2
2026
15895243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113 m2 | DOM | WIĄZOWNA 27961055 15895243 SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113,30 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ WIĄZOWNA KOŚCIELNAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCCOferta dotyczy lokalu 1 w budynku 2.Dom o powierzchni ponad 145 m² składa się z dwóch doskonale zaplanowanych kondygnacji, które...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 259 000 PLN (8 683 zł/m2)

5
2
145 m2
2026