• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 168

15897271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999211 15897271 Dobrzykowice 1200m2MpzpMedia Okazja!Polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m², a dojazd jest asfaltowy.Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, bez ogrodzenia, co daje możliwość dostosowania p...

Dobrzykowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

599 999 PLN

-
-
1200 m2
-
15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999197 15897296 Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowany w Żernikach Wrocławskich, woj. dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Siechnice. Działki objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ZEW-PZ i oznaczona symbolem 13MN – tere...

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 030 000 PLN

-
-
1305 m2
-
15897279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999192 15897279 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

752 450 PLN

-
-
1010 m2
-
15897248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998917 15897248 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 992 PLN (7 918 zł/m2)

5
3
151.42 m2
2026
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15897249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27998910 15897249 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi..Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15897235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998708 15897235 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 759 zł/m2)

1
1
27.72 m2
2012
15896824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988454 15896824 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15894116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925367 15894116 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!Opis: Posiadamy na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,70 m2 z ogrodem na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane w...

Pogórze (Ogody tesoro) (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (16 443 zł/m2)

3
1
79 m2
2023
15875161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527483 15875161 PARAMETRY DZIAŁEKDziałka nr 7571 – 1719 m² (ok. 17,2 ar) - REZERWACJADziałka nr 7572 – 1735 m² (ok. 17,4 ar) - REZERWACJADziałka nr 7574 – 1689 m² (ok. 16,9 ar) - DOSTĘPNAOgromny potencjał inwestycyjny! Bezpośrednio przy działce gmina buduje nową, as...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

110 000 PLN

-
-
1719 m2
-