• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15480042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19497656 15480042 Proponuję Państwu na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Petrykozy o powierzchni 215 m2 na działce 848 m2 z garażem na dwa samochody - 40 m2. Na parterze, który wymaga odświeżenia do dyspozycji przyszłych właścicieli są sypialnia i łazienka, n...

Petrykozy (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (3 922 zł/m2)

5
1
255 m2
2014
15470867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19291654 15470867 Na sprzedaż  działki z obowiązującym MPZP ( planem miejscowym ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położone w Biernatkach gm Kórnik, UWAGA - ostatnia działka 800 mkwŚwietna lokalizacja i bardzo dobry miejscowy plan zagospodarowania pozwolą ...

Biernatki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

290 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15897938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28013255 15897938 Dom, który łączy nowoczesny design, prywatność i wyjątkowy komfort życia.Są nieruchomości, które po prostu spełniają swoją funkcję.I są takie, które budują codzienność na poziomie premium od pierwszego spojrzenia, aż po każdy detal wnętrza.Ten wyjąt...

Radom (Rajec poduchowny) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 890 000 PLN (9 497 zł/m2)

6
1
199 m2
2004
15897864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011480 15897864 MARIAMPOL - gmina ParzęczewNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2.Media - prąd, skrzynka przy działce            - woda, przy działceWedług MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej oraz letniskowej.Działka jest częściowo za...

Mariampol (Łódzkie, gm. Parzęczew)

117 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15896819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988434 15896819 OSTATNIE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY!!!To już OSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Trzy bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na I piętr...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

457 710 PLN (7 382 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15895495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962084 15895495 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskimPrzedstawiamy na sprzedaż nowy dom o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 602 m². Nieruchomość powstała w 2023 roku i charakteryzuje się wygodnym, parterowym ukł...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 649 000 PLN (9 369 zł/m2)

6
2
176 m2
2023
15889639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27856584 15889639 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,3 m², położona w spokojnej części Choszczna w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta.Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze kamienicy i stanowi doskonałą...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

165 000 PLN (5 156 zł/m2)

1
1
32 m2
1950
15889634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27856583 15889634 Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz spokój.Światło wpadające przez ogromne okna, przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem i taras, który latem staje się dodatkowym salonem pod gołym niebem.Przy ul. Herbu Janina w Warszawie czeka ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (25 431 zł/m2)

5
2
116 m2
2023
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15860947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27191121 15860947 Działka przy terenach leśnych Twoja enklawa spokoju w Czołowie pod KórnikiemŚWIETNIE położona działka bezpośrednio przy terenach leśnych, z gwarancją świeżego powietrza i nieskończonych możliwości spacerowych tuż za progiem. Działka przeznaczeniem p...

Czołowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

206 550 PLN (270 zł/m2)

-
-
765 m2
-
15858688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27153418 15858688 Działka inwestycyjna w Ostrów Mazowiecka o powierzchni 45 117 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej (ul. Kolejowa 56). Nieruchomość położona jest w strategicznej lokalizacji w Ostrów Mazowiecka, w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych, co...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

1 500 000 PLN (33 zł/m2)

-
-
45117 m2
-
15855899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077545 15855899 Komfort, światło i funkcjonalna przestrzeń to trzy cechy, które najlepiej opisują to mieszkanie. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 60,4 m² to propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia oraz możliwość wprowadzenia się bez koniec...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1989