• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 971

15884184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695925 15884184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Roentgena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,93m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (23 m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (25 437 zł/m2)

3
1
58.93 m2
2018
15884150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695856 15884150 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Corazziego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-2 niezależne, ustawne sypialnie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (25 517 zł/m2)

3
1
58 m2
1960
15884148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695855 15884148 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,9m2 składa się z:-trzech pokoi,-widnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 955 zł/m2)

3
2
85.9 m2
2002
15884156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695853 15884156 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Koncertowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,2 m2 składa się z:- Słoneczny salon (15,0 m2) z l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (12 959 zł/m2)

3
1
63.2 m2
1978
15884114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695288 15884114 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 491 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2001
15884093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695098 15884093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z:Poziom I (1. piętro):-Przestro...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 390 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
2
140 m2
2019
15888370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810895 15888370 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

728 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15887908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797129 15887908 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (16 219 zł/m2)

3
1
60.73 m2
2025
15887920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797123 15887920 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Topograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,04m2 składa się ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
1
63.04 m2
1980
15887476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784211 15887476 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z:- przedpokoju, - pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki. Dzięki oddzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1973
15887477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27784210 15887477 6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆ składa się z:- głównego, przestronnego mieszkania o powierzchni 151,7 m²,- wydzielonego, niezależnego mieszkania ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (26 624 zł/m2)

6
2
187.8 m2
2002
15887480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784209 15887480 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiOgrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie.Powierzchnia dodatkowa:- dwie piwnice o łączn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 394 zł/m2)

3
1
64.31 m2
1952