• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 964

15878124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589063 15878124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,39m2 składa się z:-salonu z kuchnią i przedpokojem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 797 zł/m2)

3
1
53.39 m2
1975
15878079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588030 15878079 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,11m2 składa się z:-sypialni: 14,94, -salonu z a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (16 737 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2016
15878078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588029 15878078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,18 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 456 zł/m2)

1
1
37.18 m2
1960
15878082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588024 15878082 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4 m2 składa się z: -dwie sypialnie (13 m2, 10 m2),-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 000 PLN (19 835 zł/m2)

3
1
54.4 m2
2015
15878083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588022 15878083 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15878081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588018 15878081 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,7m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (22 455 zł/m2)

2
1
38.7 m2
2025
15877730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577808 15877730 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 642 PLN (21 900 zł/m2)

2
1
33.18 m2
2025
15877713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577737 15877713 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,71 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (21 804 zł/m2)

1
1
33.71 m2
2017
15877715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577736 15877715 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kossutha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-czterech pokoi,-widnej kuchni,-łazien...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (16 425 zł/m2)

4
1
73 m2
1978
15877702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27577735 15877702 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (11 964 zł/m2)

3
1
56 m2
1972
15877701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27577733 15877701 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. BrunaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazienk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 923 zł/m2)

3
1
52 m2
1962
15877497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27570785 15877497 Apartament zlokalizowany przy ul. Zagórnej 68 - w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Warszawy, na Powiślu. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Wyjątkowy apart...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
2
72 m2
-