• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 981

15886020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746322 15886020 Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. NowodworskaJeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod Twoje potrzeby i preferencje, to ta oferta jest dla C...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

500 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15885120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27717739 15885120 Działka nad rozlewiskiem 5 ha gm. ŚwiętajnoNa sprzedaż unikalny kompleks działek o łącznej powierzchni ok. 5 ha, położony w miejscowości Orzechówko, w bezpośrednim sąsiedztwie rozlewiska wodnego. Nieruchomość wyróżnia się imponującą linią brzegową o...

Orzechówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

1 500 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15884029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692050 15884029 Mieszkanie 37,7 m² 2 pokoje balkon 3 piętro Chrzanów MałyLokal do remontu, z funkcjonalnym układem i potencjałem inwestycyjnym.Osobna kuchnia z możliwością usunięcia ściany działowej i uzyskania aneksu z salonem.Szybki dojazd do Grodziska Mazowie...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

355 000 PLN (8 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15882499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27665337 15882499 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Sochaczewa. Nieruchomość o powierzchni 69m2, składające się z dużego salonu, dwóch sypialni, odrębnej kuchni, łazienki i funkcjonalnego hollu, usytuowane na 3 piętrze. Do mieszkania przynale...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

499 000 PLN (7 232 zł/m2)

3
1
69 m2
1998
15882496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27665328 15882496 Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni gruntowej 7158m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wężyki, gmina Rybno, powiatu sochaczewskiego. Lokalizacja ta oferuje doskonałe warunki do zamieszkania dla rodzin, z łatwym dostępem do lokalnych...

Wężyki (Mazowieckie, gm. Rybno)

399 000 PLN (2 418 zł/m2)

11
-
165 m2
1970
15882235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27658592 15882235 Działka leśna 39 830 m² - duży teren inwestycyjny, RybnikAtrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie Rybnika. Nieruchomość o łącznej powierzchni 39 830 m² składa się z trze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

999 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
39830 m2
-
15882062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656129 15882062 Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około 200 m² znajduje się obecnie w stanie do remontu w praktyce stan...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

300 000 PLN (1 500 zł/m2)

7
1
200 m2
1965
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967
15881314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628188 15881314 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym, całorocznym basenem, położony na obrzeżach Konstancina, w prestiżowej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy.Nieruchomość o łącznej powierzchni 244,52 m² usytuowana jest na ...

Chyliczki (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 099 000 PLN (16 799 zł/m2)

7
2
244 m2
2020
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15879143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608949 15879143 Duża działka z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.Piękna, spokojna okolica 9 km od Ostródy i wjazdu na S7.Działka częściowo zadrzewiona kilkunastoletnim samosiewem (sosna, brzoza).W pobliżu wodociąg, kanalizacja, energi...

Brzydowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5240 m2
-