• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 069

15884032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692068 15884032 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe • Sępolno • 71,46 m² + duża piwnica • Ogródek • 2 łazienkiLokalizacja: Wrocław – SępolnoPowierzchnia użytkowa: 71,46 m²Liczba pokoi: 3Kuchnia: otwarta z jadalniąŁazienki: 2Piętro: mieszkanie dwupoziomowePiwnica: ok....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

878 999 PLN (12 208 zł/m2)

3
2
72 m2
1940
15882113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657284 15882113 Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m² w dzielnicy KrzykiTarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce parkingowe.LOKALIZACJA:Lokalizacja jest bardzo a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

685 000 PLN (16 985 zł/m2)

2
-
40.33 m2
2020
15875193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526216 15875193 Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - BorowaSzukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.Oferujemy na sp...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

280 000 PLN

-
-
816 m2
-
15870321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27427119 15870321 Do sprzedania czteropokojowe ekonomiczne mieszkanie skutecznie wynajmowaneMieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji (blisko Sky Tower, PKP, rynek, komunikacja miejska)Nowa kuchnia, meble i wyposażenie oraz wykł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 999 PLN (10 526 zł/m2)

4
-
57 m2
1968
15869219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402986 15869219 Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia – na Swojczycach na Osiedlu Przystań - przy Olimpii Port.Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia: 29,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (18 554 zł/m2)

2
-
29.59 m2
2019
15868044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27363424 15868044 Na sprzedaż: stylowe mieszkanie 45 m² z dużym ogródkiem (67 m²) – Wrocław, KlecinaNa sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane pod okiem projektanta wnętrz mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze w nowoczesnym, zadbanym osiedlu zamkniętym. Do m...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (15 889 zł/m2)

3
-
45 m2
2019
15865701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304873 15865701 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m², położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu – w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji – centrum Wrocławia zapewnia szybki dostęp do najważni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (12 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15858660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152763 15858660 Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o wyliczonej powierzchni 51 m² (+dodatkowo piwnica) znajdujące się na 10 piętrze w budynku 11-piętrowym z lat 80-tych oraz wszystkie media miejskie.W skład lokalu wchodzą:2 oddzielne pokoje,salon z kuchnią z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 900 PLN (11 763 zł/m2)

3
-
51 m2
1980
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15857163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27117081 15857163 Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz loggia z wyjściem z kuchni z widokiem na Ratusz oraz kościół Marii ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (17 857 zł/m2)

4
-
84 m2
2000
15839984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26763132 15839984 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych.Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane, z bardzo dobrą dostępnością do usług. W pobliżu duże tereny zielone - Pak To...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 000 PLN (14 559 zł/m2)

2
-
34 m2
1968
15827766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591767 15827766 Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji — pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie.To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, a zarazem bliskości miejskiego życia i wygodę codziennego funkc...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

149 000 PLN (3 830 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1960