• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 006

15867769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27351647 15867769 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, Tuchola, ul. Kościuszki 32,30 m² + piwnica 2,67 m²Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania  w bloku o powierzchni 32,30 m², położonego na 4. piętrze  przy ul. Kościuszki  3b w Tucholi. Do lokalu p...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

129 000 PLN (4 031 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15852846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27042357 15852846 Pinea Resort: Penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa.Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego kompleksu Pinea Resort w Pobierowie. To propozycja dla ...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 655 000 PLN (36 919 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15847558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920659 15847558 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,64 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 15,95 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15845591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863931 15845591 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja!Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy , punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki ko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

510 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15844818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26846734 15844818 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka IOferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Siedlcach. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomoś...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15836673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717426 15836673 #REZERWACJA#Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Sypialnia-Kuchnia z jada...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (9 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15831341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26691897 15831341 Wyjątkowe mieszkanie 57 m² w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (Złotno Polesie).Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek, z dbałością o jakość, funkcjonalność i detale. Jasne, pełne naturalnego światła...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

694 600 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
57 m2
2022
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15818209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620195 15818209 BEZ PODATKU PCC!Cena netto: 1260 000 zł + 8% VATNowoczesny i niezwykle designerski dom z 2024 roku mamy na sprzedaż w podpoznańskich Krzesinach. ' Bliźniak ' o powierzchni 133 m2 zbudowany jest w podwyższonym standardzie developerskim dla ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 260 000 PLN (9 545 zł/m2)

6
1
132 m2
2024