• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 008

15891439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897570 15891439 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 194 600 PLN (16 592 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897568 15891902 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 214 PLN (18 157 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897565 15891621 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 731 PLN (19 367 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15891714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897564 15891714 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 420 536 PLN (15 784 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15891712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897552 15891712 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 464 156 PLN (16 268 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15891807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897551 15891807 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 268 752 PLN (18 125 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15891992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897547 15891992 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897545 15891806 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 863 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897544 15891711 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897536 15891617 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 886 PLN (19 351 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897531 15891897 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 842 PLN (18 737 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897524 15891803 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 186 975 PLN (17 637 zł/m2)

4
-
124 m2
2023