• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 989

15681995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23869183 15681995 Przedstawiam na sprzedaż urokliwy jednorodzinny dom o powierzchni 80 m^2, położony w Kozłowie Biskupim, tylko 5 km od Sochaczewa i 55 km od Warszawy. Cena wynosi 580 000 PLN, co daje atrakcyjną cenę 7 250 PLN za m^2.Teren o powierzchni 1 200 m^2 jest...

Kozłów Biskupi (Mazowieckie, gm. Nowa Sucha)

580 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
-
80 m2
1963
15610970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22419604 15610970 Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej.Nieruchomości gruntowe o powierzchni 2524m2, objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania...

Klonownica Duża (Lubelskie, gm. Rokitno)

86 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
2524 m2
-
15500413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19937274 15500413 Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość ta sprawdzi się idealnie zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczyn...

Klonownica Mała (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

547 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
130394 m2
-
15497761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 19884002 15497761 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Kamieniczne (za Wilczynem), zaledwie 6 km od Białej Podlaskiej.Składa się z dwóch części:Pierwsza to działka budowlana o powierzchni 2 929 m², z urokliwym starym sadem...

Kamieniczne (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

527 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
14098 m2
-
15490479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741538 15490479 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1709 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

177 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1709 m2
-
15293288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14978292 15293288 Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami w stanie deweloperskim w Skierniewicach Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim. Atutem tego mieszkania jest jego usytuowanie, do stacji PKP zaledwie 2 min piechotą. Ale to nie j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

585 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15145716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10946275 15145716 Duży apartament w Oliwie, przy spokojnej i zabytkowej ulicy Obrońców Westerplatte. Duże, klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy. Dodatkowo duży ogródek do użytku mieszkańców, strych, piwnica i balkon. Mieszkanie posiada 4 duże pokoje, łazienkę...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 990 PLN (17 021 zł/m2)

5
1
94 m2
1900
14416645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 126769 14416645 Na sprzedaż budynek przemysłowo-usługowo-magazynowy w dobrym stanie technicznym, położony w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu Kołychawa, w miejscowości Biała Podlaska, powiat bialski, woj. Lubelskie.Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze pu...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 487 000 PLN (1 360 zł/m2)

11
-
2564 m2
-
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

870 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
2
105 m2
2020
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970
15879346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613311 15879346 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

252 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1006 m2
-