• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 972

15889301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846764 15889301 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu OkszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie meble i AGD są nowe.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (18 406 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15889300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846761 15889300 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (11 753 zł/m2)

2
1
50.2 m2
2003
15889268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846379 15889268 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Joliot CurieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-dwóch po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15889271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846372 15889271 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15889253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846233 15889253 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,50 m2 składa się z:-Wiatrołap 6,87 m²,-Korytarz 3,61 m²...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

900 000 PLN (12 414 zł/m2)

3
1
72.5 m2
2019
15889251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846231 15889251 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wawrzyszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,80m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (22 201 zł/m2)

2
1
51.8 m2
2014
15889257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846228 15889257 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: blok z cegły z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15889258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846226 15889258 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Srebrnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1964 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (18 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15889234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846109 15889234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- jasnego salonu z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15889218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846001 15889218 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-Sierpnia.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypialni-łazien...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 055 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1965
15889216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845999 15889216 3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:Salonu.Kuchni.Przedpokoju.Łazienki.BalkonPiwnica o powierzchni 2,1 m2.C...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1970
15889219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845994 15889219 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PanceraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-trzech s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 481 zł/m2)

4
1
77 m2
1992