• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 980

15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15889365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848899 15889365 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w odległości około 900 m od wejścia na plażę. W pobliżu liczne restauracj...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

599 000 PLN (13 437 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2015
15885925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743840 15885925 Rudno (gmina Rudziniec) Działka nr 44 - 0,7605 ha (LsIV, oznaczenie RPRLd) Działka o powierzchni 0,7605 ha , z dojazdem drogą gminną - standard drogi leśnej, zalecany samochód z napędem 4X4 . W miejscowym planie zagospodarow...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

35 000 PLN

-
-
7605 m2
-
15883015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673242 15883015 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej miejscowości 30km od Goleniowa. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, ciszę ora...

Czarnogłowy (Zachodniopomorskie, gm. Przybiernów)

599 000 PLN (7 047 zł/m2)

2
1
85 m2
1930
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15857175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27117005 15857175 Działka pod dom i biznes motoryzacyjny Sośnicowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3199 m² położona w Sośnicowicach . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem 5.45 ...

Sośnicowice (Sośnicowice) (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 119 650 PLN

-
-
3199 m2
-
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15740947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25149583 15740947 Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, 849.000,-PLN ZAINWESTUJ W SAMYM SERCU GÓR! Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni 45,8 m2 posadowiony na parterze budynku wielorodzinnego z 2010 roku. Budyne...

Białka Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

849 000 PLN (18 867 zł/m2)

3
1
45 m2
2010
15534541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20699712 15534541 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Ostoj...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
1
48 m2
2017
15893546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913761 15893546 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 62 ary, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów, Małopolska.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co stwarza szerokie możliwości inwestycyjne.Media: prąd na ...

Koszyce Małe (Małopolskie, gm. Tarnów)

876 000 PLN

-
-
6208 m2
-
15893534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913682 15893534 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 1 190 000 zł (do negocjacji)Nieruchomość: Proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Racławicka. Lokal znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku lat 70-tych . C...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (23 800 zł/m2)

3
-
50 m2
1978
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990