• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 166

13895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23444 13895856 GRUNT rolny położony ok. 30 od Kłodzka ,województwie dolnośląskim o powierzchni 131,87 ha w bonitacja- RIV,RV) . GRUNT rolny położony ok. 30 km od Kłodzka ,województwie dolnośląskim o powierzchni 131,87 ha w bonitacja- RIV,RV) . Grunt w kilku rozłoga...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

7 912 200 PLN (6 zł/m2)

-
-
1318700 m2
-
13895714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23443 13895714 Duży teren inwestycyjny. W studium przeznaczony pod przemysł. Teren 1,7 ha położony Chomęcicach, blisko trasy S5 ( S11 ). Logistycznie znakomite położenie, czytelny dojazd.Teren w STUDIUM kierunek pod AG. Nie jest objęty MPZP. nie posiada WZ, Teren ...

Chomęcice (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

3 600 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
17181 m2
-
13895820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23440 13895820 PIĘKNA DZIAŁKA MIESZKANIOWO- USŁUGOWA, PRZY PARKU, WZ, ZDZIECHOWICE ŚRODA WIELKOPOLSKAPEŁNE MEDIA, WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWEDziałka budowlana (2876 mkw)w miejscowości Zdziechowice, w pobliżu (9 km) Środy Wielkopolskiej. Front o szerokości ok. 60 m., is...

Zdziechowice (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

199 900 PLN (70 zł/m2)

-
-
2876 m2
-
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Oferujemy dom wolnostojący ( 5 POK ) z budynkiem gospodarczym, 2 garaże,  Lusówko, gm. Tarnowo PodgórneFunkcjonalna ,,kostka'' z  dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w jednej z najbardziej...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15857761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 300,9m2 / 750m2 Konstancin-Jeziorna 27133120 15857761 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 działka 750m2 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 750 m2 (...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 499 000 PLN (14 997 zł/m2)

6
2
300 m2
2016
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw,  położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15793656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26043739 15793656 Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 9600 mkw położona w Chybach gm Tarnowo Podgórne ( okolica osiedli Zielonych ) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną a w części z możliwością prowadzenia usługTeren jest objęty MPZP ( miejscowym planem zago...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 950 000 PLN (307 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15790594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25970849 15790594 A może prywatna Rezydencja nad Jeziorem Wielkim Enklawa Ciszy w Sercu Natury ? Teren z linią brzegową jeziora Marzysz o miejscu, gdzie poranną kawę pijesz z widokiem na taflę jeziora, a jedynym sąsiadem jest kojący szum lasu? Ta wyjątkowa nieruchomo...

Mylin (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

3 215 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
10050 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
15702591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe, 52m2, Ursynów, metro Imielin, KW 24237683 15702591 MIESZKANIE SPRZEDAŻ 52,8 m2 I 779 000 PLN WARSZAWA URSYNÓW MAGELLANAPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów przy ul. Magellana.Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1989