• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15459372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19025375 15459372 Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parkuMPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 150 000 PLN (1 111 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15898003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28017862 15898003 Znakomicie położone mieszkanie 3-pokojowe w domu bliźniaku na Starych Winogradach. Piętro dwulokalowego budynku typu „kostka” w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. Funkcjonalny układ pomieszczeń i optymalna powierzchnia dla małej lub śred...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (15 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15871467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470160 15871467 Funkcjonalne 3 pokoje na os. Chopina Potencjał i SpokójSzukasz bazy pod własną aranżację w doskonałym punkcie miasta? Prezentujemy mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Chopina. Lokal jest opróżniony i przygotowany do wejścia lub remontu według ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 742 zł/m2)

3
1
62 m2
1988
15870750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438455 15870750 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,6 m², położone w doskonałej lokalizacji zaledwie kilka minut spacerem od centrum Stargard. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę miejskiego życia z ciszą i prywatnością....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
1
56 m2
1973
15864415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267286 15864415 Kupujący nie płaci prowizji !!!Dom, segment narożny w wyjątkowej lokalizacji (Siedlce - Suchanino)37 min pieszo od Starego Miasta, 17 min autobusem do Gumed-u, 7 min samochodem do najbliższej galerii handlowej.  Przystanek tramwaju 750 m.Nieruchomość...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2007
15862415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27226383 15862415 Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w ChojnicachPrzedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m², położonego na przestronnej działce o powierzchni 626 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

549 000 PLN (4 575 zł/m2)

4
1
120 m2
1970
15855895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077552 15855895 Niepowtarzalna oferta  dom 7 pokoi, w zielonej części Nieporętu. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i wygoda użytkowania. Ogródek kominek, garaż i pokój rekreacyjny na poddaszu, stwarza ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

965 000 PLN (5 920 zł/m2)

7
2
163 m2
2026
15850988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011140 15850988 Oferujemy domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej w stanie deweloperskim oraz mieszkania w budynkach wielorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w Szczytnikach koło PoznaniaPrezentowany dom - w zabudowie bliźniaczej- składa się z 6 pokoi, idealny do r...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

789 000 PLN (5 441 zł/m2)

6
2
145 m2
2026
15806114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26323803 15806114 UWAGA- MOŻNA ZAKUPIĆ MNIEJSZE POWIERZCHNIE - PO OK 3000 MKW, CENA 35 ZŁ MKWPrezentujemy teren rolny o powierzchni 2,83 ha podzielony na działki po ok 3000 mkw  położony zaledwie 1,8 km od morza, ( 1 km od Babolina, 3 km od Darłowa) w miejscowości Żuk...

Żukowo Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

750 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
22076 m2
-
15757774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25306643 15757774 Mieszkanie o powierzchni 50,81 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.Lokal w stanie deweloperskim, bez PCC, do indywidualnej aranżacji, inwestycja gotowa na...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15744504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040525 15744504 Bezpośredni tel do Agenta 883355897DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana o powierzchni 1930 mkw, położona w 5 km od centrum Mosiny.Zgodnie z MPZP teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.Powierzchnia zabudowy- 30 %, dw...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

579 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1930 m2
-