• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 903

15801802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26250720 15801802 Mieszkania z ogrodem. Pyskowice ul. Mickiewicza 11. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 90,79 m² , usytuowany na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego , dwulokalowego położony na działce o pow. 675 m2. Podpiwniczo...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

249 000 PLN (2 767 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15801027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224284 15801027 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poniszowice, ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,56 m2 , zlokalizowane w wielorodzinnym budynku przy ul. Parkowej w Poniszowicach. Budynek składa się z 3 klatek schodowych . W...

Poniszowice (Śląskie, gm. Rudziniec)

190 000 PLN (3 585 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15754086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Totalny hit działka w drugiej linii tylko 30 tys 25224646 15754086 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.DZIAŁKI NAD JEZIOREM GŁUSZYŃSKIM - HIT CENOWY OD 60 złm²! ? DZIAŁKA 502 M2 ZA 30 120 ZŁTAK NISKA CENA TYLKO DO KOŃCA CZERWCA !Prywatne dojście do jeziora Media przy działkach Cisza i ...

Miłachówek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Topólka)

30 120 PLN

-
-
502 m2
-
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Dom na sprzedaż zlokalizowany na warszawskim bliskim Wawrze, os. LasDOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje w tym 3 sypialnie na górze, 1 na dole i przestronny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015
15419339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18121255 15419339 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro , Słupsk, ul. Długa, 285.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,75 m2 posadowione na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Długiej w Centrum Miasta Słupsk. Lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (5 089 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15893532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej w Mostach! 27913673 15893532 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Mostach - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicy, łączącej spokój podmiejskiego życia z doskonałą komunikacją i dostępem do pełnej infrastruk...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 259 000 PLN (7 918 zł/m2)

5
-
159 m2
1997
15893122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w nowszym budynku. 27900011 15893122 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przestronne mieszkanie w sercu Gdyni. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Gdy...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 338 000 PLN (17 605 zł/m2)

3
-
76 m2
2001
15884277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698696 15884277 3 pokoje 63,83 m2 balkon + taras 1 piętro Zabrze, ul. Banachiewicza Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,83 m2 , położone na 1 piętrze w niskim bloku w Zabrzu (ul. Banachiewicza, os. Kopernika). ...

Zabrze (Osiedle mikołaja kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

420 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15848706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947118 15848706 Nowoczesny dom z garażem 120 mkw Dawidy Bankowe – tuż przy granicy Warszawy Bez PCCNa sprzedaż funkcjonalny, środkowy segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn), zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To idealna ...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 225 000 PLN (10 208 zł/m2)

4
1
120 m2
2026
15793244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26033835 15793244 Do sprzedania atrakcyjna działka, z potencjałem zabudowy nie tylko jako typowy dom jednorodzinny, ale i biznesowy. Usytuowana na Białołęce, w bocznej uliczce odchodzącej od skrzyżowania ulic ModlińskiejPrząśniczekSprawnej. Powierzchnia 1033 mkw. o wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (1 210 zł/m2)

-
-
1033 m2
-
15443543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18676641 15443543 Na sprzedaż, dom wolnostojący z 2 niezależnymi mieszkaniami do wynajęcia nad morzem, Machowinko, gmina Ustka, 1.490.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.be3zT_C8aiWZ8 Na sprzedaż dom wolnostojący dwukondygnacyjny z 2 niezależnymi mieszkaniami d...

Machowinko (Pomorskie, gm. Ustka)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

5
1
270 m2
1985
15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1250 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000