• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 982

15891236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893170 15891236 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo. ...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

719 000 PLN (4 358 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15891232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27893168 15891232 Na sprzedaż, dochodowy biznes nad morzem Słodkie Lenistwo , Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bej6YUyc6rS7A Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni funkcjonujący ośrodek domków letniskowych nad morzem, w od...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 181 zł/m2)

12
1
160 m2
2018
15890560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879354 15890560 Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany, ul. Klonowa, Gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 119.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.bekIiT_gjFsB8 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (okolice Jarosła...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

119 000 PLN

-
-
887 m2
-
15890556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879351 15890556 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (4000 m), Smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 139.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.be53Yem-YjBYI Na sprzedaż działka budowlana ( teren zabudowy osiedleńczej ) o numerze ewidencyjnym 36...

Smołdziński Las (Pomorskie, gm. Smołdzino)

139 000 PLN

-
-
1508 m2
-
15890555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879348 15890555 Na sprzedaż, apartament nad morzem, Rowy ul. Pensjonatowa, gm. Ustka, 826 895 ,- PLN netto Na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem o powierzchni użytkowej 47,99 m2 położony w pierwszej linii brzegowej ( oddany do użytkowania w 2024 roku). Apa...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

826 895 PLN (17 594 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15889959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27865548 15889959 Na sprzedaż, Obiekt Handlowo - Usługowy ALEX, Słupsk, Centrum, ul. Tuwima, 6.900.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bex1F5wN7uFyg Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy ALEX dwukondygnacyjny znajdujący się w kompleksie dwóch galerii o łącznej...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

6 900 000 PLN (4 028 zł/m2)

12
1
1713 m2
-
15795676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26101993 15795676 Na sprzedaż działka w Harklowej w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Nowotarskiej.Dz. ewid. nr 91078 i 9111 Harklowa, gmina Nowy Targ.Powierzchnia 37 arWymiary działki:- szerokość od 27 m do 60 m, - długość około 70 m. Działka płaska. Media - prąd p...

Harklowa (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

299 000 PLN

-
-
3781 m2
-
15893542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913726 15893542 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m², położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie 1.1U,MN), który przewiduje zabudowę usługową oraz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN

-
-
994 m2
-
15893538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913686 15893538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,70m2 składa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 714 zł/m2)

3
1
57.7 m2
2018
15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15889365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848899 15889365 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.Nieruchomość znajduje się na parterze budynku w odległości około 900 m od wejścia na plażę. W pobliżu liczne restauracj...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

599 000 PLN (13 437 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2015
15885925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743840 15885925 Rudno (gmina Rudziniec) Działka nr 44 - 0,7605 ha (LsIV, oznaczenie RPRLd) Działka o powierzchni 0,7605 ha , z dojazdem drogą gminną - standard drogi leśnej, zalecany samochód z napędem 4X4 . W miejscowym planie zagospodarow...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

35 000 PLN

-
-
7605 m2
-