• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 959

15862472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27228199 15862472 Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) – Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza!Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad pols...

Chłapowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 300 000 PLN (6 565 zł/m2)

12
-
655 m2
2025
15855894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077547 15855894 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

642 720 PLN (10 366 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15844194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26823464 15844194 Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę.Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron - północnej i wschodniej - bezpośrednio graniczącą z morzem i ...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

974 000 PLN (33 586 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15814711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594101 15814711 Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, Bulwaru i centrum miasta, Kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Skwer Kościuszki, w sąsiedztwie Teatr Muzyczny,...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 890 000 PLN (23 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1935
15821532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26590678 15821532 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15784379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25851342 15784379 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1974
15767379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25524234 15767379 Ustawne 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia GrabówekIdealne dla wszystkich ceniących sobie świetną komunikację oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej i rekreacyjnej!CENA DO NEGOCJACJI!Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkan...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (12 257 zł/m2)

1
1
35 m2
1936
15763417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25425013 15763417 SŁONECZNE MIESZKANIE W FANTASTYCZNEJ LOKALIZACJI!Zalety:- kompaktowe, komfortowe i z pomysłem,- pożądana lokalizacja blisko morza,- cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość – idealny apartament na start!Lokalizacja:Apartament znajduje się w inwe...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

829 000 PLN (21 256 zł/m2)

1
1
39 m2
2023
15724363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24654591 15724363 Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni, z dobrą infrastrukturą (sklepy, usługi, przychodnia), w pobliżu ulicy...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

470 000 PLN (11 463 zł/m2)

2
1
41 m2
1970
15717123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524028 15717123 Działka położona w spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej.Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 60m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. max 30%, wys.zabudowy do 9m). Wjazd na działkę...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

318 240 PLN (170 zł/m2)

-
-
1872 m2
-
15717121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524027 15717121 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniuGaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 70-80m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. ma...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

472 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1576 m2
-