• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 929

15847398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26911953 15847398 Obiekt usługowo-mieszkalny 360 m2 nad Jeziorem Lubie- duży potencjał inwestycyjny - Gudowo k. Drawska Pomorskiego0 procent prowizji od KupującegoWynagrodzenie Pośrednika pokrywa wyłącznie SprzedającyOPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż budynek usługowo-hand...

Gudowo (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

395 000 PLN (1 097 zł/m2)

11
-
360 m2
1929
15844395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam ciekawe 2 pok Ursynów metro Natolin 26834204 15844395 Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z 2000 roku, położone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 000 PLN (15 887 zł/m2)

2
1
49.6 m2
2000
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15727941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24727937 15727941 3-pokojowe (4-pok.) mieszkanie z balkonemna czwartym piętrze blokuprzy ul. B. Prusa w Drawsku PomorskimO% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa ponosi tylko SprzedającySzukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania niewymagającego większego remontu, g...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

359 000 PLN (6 298 zł/m2)

3
1
57 m2
1978
15290871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14903934 15290871 Duża (1,4 ha) działka inwestycyjna, pod zabudowę domami jednorodzinnymina obrzeżach Drawska PomorskiegoOferta ta kierowana jest zarówno do inwestorów planujących docelowy podział terenu na wiele (nawet kilkanaście) działek i zabudowanie ich domkami j...

790 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
14031 m2
-
15893725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917537 15893725 Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

777 000 PLN (6 167 zł/m2)

4
2
126 m2
2026
15893705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917532 15893705 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

487 458 PLN (16 249 zł/m2)

1
1
30 m2
2027
15893708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917525 15893708 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

487 900 PLN (10 381 zł/m2)

2
1
47 m2
2025
15893714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917519 15893714 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy Maślickiej. Ogromnym atutem jest ogrzewanie miejskie. Idealne dla stud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 944 PLN (12 768 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15890497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878611 15890497 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15857345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121242 15857345 BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż.MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM.Przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na dwie strony świata, położone przy ul. Wólczyńskiej.Idealne dla rodziny lub inwestorów na wynajem.Mieszkanie o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (16 230 zł/m2)

3
1
61 m2
2010