• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 925

15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15893722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27917538 15893722 DOM w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m² na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! PARTER domu - to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneks...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2026
15893719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917536 15893719 Mieszkanie 2 pokojowego o powierzchni 35,69m2 z balkonem 4,26m2 . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 18,90 m2 z kuchnią w aneksie, z salonu wyjście na balk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 164 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15893721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917529 15893721 Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem o pow. 5,92m2– inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

673 035 PLN (11 604 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15893720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27917521 15893720 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 112 PLN (8 706 zł/m2)

4
1
95 m2
2026
15893707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917517 15893707 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą, bliskością Rynku, Dworca Głównego i sąsiedztwie Sky Tower gwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 152 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15888838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830392 15888838 Rezerwacja!ATUTY:- Słoneczne- Idealne dla singla, pary, bądź rodziny 2+1- Gotowe do zamieszkania od razu- Największa komórka lokatorska w budynku 5,95 m2LOKALIZACJA:Gdańsk Jasień, ulica Stężycka, osiedle Optima cenionego dewelopera INPRO. Zapewniona ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (11 830 zł/m2)

2
-
43.11 m2
2017
15885794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740858 15885794 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Chrzanowie, przy ulicy Powstańców Styczniowych.Na terenie znajduje się funkcjonujący zakład rozbioru drobiu, co może stanowić atrakcyjny punkt wyjścia do dalszej działalności produkcyjnej lub przetwórczej.Nie...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

75 000 000 PLN (271 zł/m2)

-
-
276810 m2
-
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15882556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27668836 15882556 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1!Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe. Grunt oferuje przestronność ...

Kamieńsk (Ochocice) (Łódzkie, gm. Kamieńsk)

8 177 777 PLN (154 zł/m2)

-
-
52959 m2
-