• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 992

15893567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27914280 15893567 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pułku AK Baszta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:-Funkcjonalny przedpokój,-Łazien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (19 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1960
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019
15893539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913688 15893539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Jana Blatona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (14 016 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931
15893452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911257 15893452 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,90m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 384 zł/m2)

2
1
35.9 m2
2020
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15891403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27896673 15891403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,82m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (21 411 zł/m2)

1
1
23.82 m2
1964
15891399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896624 15891399 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. IgańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni- dwóch pokoi- łazienk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (11 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1990
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15890673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882916 15890673 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Kramarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,27m2 składa się z:-salon z wyjściem na ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 193 zł/m2)

2
1
49.27 m2
2007