• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 154

15721927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608797 15721927 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 582 mkw., zlokalizowaną w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno.Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i terenów rekreacyj...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (537 zł/m2)

-
-
1582 m2
-
15719583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24573121 15719583 Sopot Kamienny Potok 2 pokoje 51,06 m² + bonusowa przestrzeń po remoncie blisko SKM i lasuWEJŚCIE DO BUDYNKU PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie po remoncie, położone na parterze czterop...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

740 000 PLN (14 510 zł/m2)

2
1
51 m2
1966
15664414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23551852 15664414 Luksusowy Apartament na Sprzedaż – Willa MariaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m², położonego w prestiżowej inwestycji „Willa Maria” w Sopocie, przy ul. Haffnera. Jest to doskonała propozycja d...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 950 000 PLN (45 420 zł/m2)

3
1
131 m2
2008
15529683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20589380 15529683 Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami – Wańkowicza!Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia!!! TYLKO U NAS!Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z nową windą, zlokalizowanego na niezmiennie popularnym osiedlu Pr...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 955 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15264666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14185985 15264666 Sopot Dolny – Kamienica z historią, 300 m od plażyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ul. 3 Maja w Sopocie Dolnym. Budynek usytuowany...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

990 000 PLN (15 968 zł/m2)

3
1
62 m2
1900
14924680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4800030 14924680 Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszuRezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska – Osowy z malowniczym widokiem na ogród.Dom o powierzchni całkowitej 389 m2, położony na działce 800 m2, składaj...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
3
290 m2
2015
15894434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27942651 15894434 NOWOCZESNY, REPREZENTACYJNY, W PEŁNI WYPOSAŻONY BUDYNEK BIUROWY - WIELOFUNKCYJNY Z CZĘŚCIĄ MAGAZYNOWĄ• Eleganckie pomieszczenia - boxy biuroweserwisowe przeszklone - konstrukcja aluminiowo -szklana.• Podwieszane sufity.• Ot...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 100 000 PLN (13 430 zł/m2)

1
-
901 m2
2018
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15889351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane na sprzedaż – Ostrów Kania, gm. 27847630 15889351 Działki budowlane na sprzedaż - Ostrów Kania, gm. Dębe WielkieLokalizacjaOstrów Kania, gm. Dębe Wielkie, powiat mińskiDziałki ewidencyjne nr: 172, 173, 174Powierzchnia każdej działki: 1000 m²Stan prawny: własnośćCena: 158 000 zł za działkęOpis nieruc...

Ostrów-Kania (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

158 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-