• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 150

15742393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24990530 15742393 Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – Niedalino !Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas!Prezentowana posiadłość zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości pełnej terenów zielonych, lasów i jezior...

Niedalino (Zachodniopomorskie, gm. Świeszyno)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15663453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23514921 15663453 Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie nad Bałtykiem – Osieki !!! !!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! MIESZKANIE DO REMONTU!!!Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną, położone na pierwszym piętrze czterorodzinneg...

Osieki (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

209 000 PLN (4 019 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15530306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20609382 15530306 Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Sea Towers Gdynia ŚródmieścieNa sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 5. piętrze ikonicznego budynku Sea Towers – najbardziej rozpoznawalnej inwestycji Trójmi...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (26 303 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15506623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20086194 15506623 Unikatowa posiadłość położona w bardzo bliskiej odległości od centrum Gdańska. Niezwykłe miejsce ,który w połączeniu z otaczającym lasem i bliskością plaży około 1200 m pozwala cieszyć się spokojem i widokiem na otaczający krajobraz, a dzięki umiejs...

Stogi (Stogi) (Pomorskie, gm. Malbork)

3 990 000 PLN (25 577 zł/m2)

5
1
156 m2
-
15478278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19457495 15478278 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W SERCU GDAŃSKAMieszkanie o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się na pierwszy piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: Salon, Sypialnia z zabudowaną szafą i wyjściem na balkon, Łazienka z wanną i na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (16 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1963
15895477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961990 15895477 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 862 zł/m2)

5
2
126.56 m2
2025
15895327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961987 15895327 Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ mieszkaniaMieszkanie składa się z:- pokoju dziennego ,- sypialni,- aneksu kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (13 496 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2015
15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15888146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27803182 15888146 Poczuj się jak w domu - mieszkanie z garażem oraz ogrodem – Cyprysowa !Prezentujemy wyjątkową nieruchomość z niezależnym wejściem, garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem (wszystko w cenie!), obejmującą PARTER czterorodzinnego apartamentowca z 2015...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

830 000 PLN (8 737 zł/m2)

4
1
95 m2
2014
15886863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27770498 15886863 Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Emilii Gierczak!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą okienną, mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15882173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 73m2 | Gocławek | kameralny budynek 27658008 15882173 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 73,11 m² + balkony 9 m² Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 1 261 148 zł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 148 PLN (17 276 zł/m2)

4
1
73 m2
-