• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok Piaski

Znalezionych ofert: 10

15887580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Waszyngtona 27787113 15887580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15851371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27012568 15851371 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Legionowa 27198620 15861221 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Waszyngtona 27198617 15861220 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15851211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
For Rent Piaski 3 oddzielne pokoje 27012686 15851211 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJMIJ  MIESZKANIE - BIAŁYSTOK, UL. LEGIONOWA3 pokoje 69.6m²   DLA STUDENTÓW PARDLA PRACU...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 600 PLN (38 zł/m2)

3
1
69 m2
1980
15851288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Panorama miasta i 3 oddzielne pokoje 27012620 15851288 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJEM CAŁEGO MIESZKANIABiałystok ul. Kaczorowskiego3 pokoje + salon z aneksem 65 m² tar...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 600 PLN (55 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15851214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Restauracja do odstąpienia 27012711 15851214 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję w pełni wyposażoną restaurację generująca stabilny poziom obrotów z tendencją wzrost...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
55 m2
2010
15851641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok 27013001 15851641 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Przekątnej, na pierwszym piętrze. Świetna okolica...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (83 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15851422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z ogródkiem, parter blisko DSK,USK 27012994 15851422 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2, zlokalizowane przy ul. Waszyngtona w ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
-
15844270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828699 15844270 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m², położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku tuz przy Politechnice.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokaliz...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
26.6 m2
1970