• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 208

15823300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26613574 15823300 Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Studia, Biura lub Usług Lokalizacja: Białystok, Ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Opis Nieruchomości: Prezentujemy na wynajem przestronny i nowocześnie urządzony lokal użytkowy o łącznej...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (61 zł/m2)

11
-
140 m2
1895
15486853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19650490 15486853 Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, Rocha 5 w nowym prestiżowym apartamentowcu . Loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 400 PLN (50 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15873085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum 3 pokoje i kuchnia, wysoki standard 49 m² 27511991 15873085 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku.Widok z 5 piętra (winda) zapewnia niesamowite spojrzenie na panoramę miasta.Mieszkani...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (47 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15823242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26601842 15823242 Przedstawiam Państwu do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze kameralnego bloku z windą przy ul. Warszawskiej 66. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni umeblowane i wyposażone – gotowe do zamieszkania od zaraz.Świetni...

Białystok (Piasta I), Warszawska 66

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
66 m2
2023
15850599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum miasta, kawalerka 34 m2, bardzo tanio ! 26998949 15850599 Kawalerka przy Alei Piłsudskiego 24 -  w samym centrum miasta, położona na 4 piętrze (bez windy), w klimatycznej kamienicy, z odnowioną elewacją i po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 34 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, nie posiada ba...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (32 zł/m2)

1
1
34 m2
1960
15849332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum 3 pokoje, wysoki standard 55 m2, parking 26963623 15849332 Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze (z windą) w apartamentowcu przy ulicy Jurowiecka 13, a więc w samym centrum Białegostoku.Posiada powierzchnię 55 m2 i je...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 400 PLN (62 zł/m2)

3
1
55 m2
2022
15846927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, 3 pokoje, 55 m2, wysoki standard 26898779 15846927 Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal w samym centrum miasta.W związku z faktem iż lokal położony jes...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15823890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26603365 15823890 Przedstawiam Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 7-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego przy ul. Ciepłej 38, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek wyposażony jest w windę, monit...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (49 zł/m2)

3
1
42.8 m2
2025
15860869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27185279 15860869 Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,10 m², zlokalizowane na III piętrze w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Malmeda 6. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.Układ mieszkania:- przestronny pokój dzienny ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (43 zł/m2)

1
1
37.1 m2
1957
15844270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828699 15844270 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m², położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku tuz przy Politechnice.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokaliz...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
26.6 m2
1970
15844266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26828651 15844266 Wynajmę lokal o pow. 56 m kw, usytuowany na parterze w kamienicy III piętrowej.Lokalizacja: Lokal znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy jednej z głównych ulic, ul. Lipowej 37, otoczonej licznymi punktami handlowymi, restauracjami, kawiar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 600 PLN (64 zł/m2)

11
-
56 m2
1965
15829957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26656151 15829957 Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe i dobrze doświetlone – okna wychodzą na południowy wschód. Układ mieszkania:- Salon 16,7 m², z wyjściem...

Białystok (Kawaleryjskie), Wiejska

1 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
45.2 m2
1997