• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 207

15868924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone mieszkanie na Nowej Wygodzie! 3 pokoje 27394899 15868924 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku,  przy ul. 42 Pułku Piechoty (os. Wygoda)!OFERTA DOSTĘPNA OD 1 CZERWCA!Nieruchomość o powierzchni 6...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15851134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowe, centrum 27012282 15851134 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia kompleks powierzchni biurowych na II piętrze o łącznej powierzchni około 240 m2...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 600 PLN (40 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15851205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro przygotowane pod klucz 27012638 15851205 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajęcia powierzchni biurowej pod miastem, z wykończeniem :pod klucz według wskazań ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 450 PLN (47 zł/m2)

3
-
200 m2
2024
15888858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nieruchomość Białystok 27830692 15888858 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. I...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

46 500 PLN (30 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15885210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Malutka kawalerka przy Politechnice 27719743 15885210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej.Szukasz przyjemnej i funk...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (92 zł/m2)

1
1
12 m2
1980
15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15888335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z windą towarową 490 m2 27809955 15888335 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, zlokalizowana na I piętrze budynku z windą towarową. M...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 258 PLN (19 zł/m2)

6
-
487 m2
1970
15823891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26603625 15823891 Przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Białegostoku. Nieruchomość położona na parterze w kamienicy przy ul. Białówny 2, idealny na biuro, usługi lub działalność handlową. Lokal o powierzchni 33.32 m2 składa się z:- głównego p...

Białystok, dr Ireny Białówny 2

2 500 PLN (75 zł/m2)

1
-
33.32 m2
1950
15830345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26670440 15830345 Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni 628 m² z możliwością wynajęcia dodatkowej klimatyzowanej powierzchni biurowej o wielkości 125 m². Biuro obejmuje także toaletę, co podnosi komfort codziennego funkcjonowania Twojej firmy. Część magazynowa...

Białystok (Fasty), Szosa Ełcka

26 000 PLN (41 zł/m2)

1
-
628 m2
2017
15407905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe ul. Konopnickiej 17865388 15407905 Oferujemy do wynajęcia  dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Marii Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal znajduj się na parterze 4-piętrowego bloku w dobudowanej, nowszej części bloku i posiada duży balkon z widokiem na zieleń....

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15759842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kijowska 12 – Butikowa Kamienica w sercu miasta 25345894 15759842 Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie?To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Ścisłe centrum, a jednocześnie pełnia spokoju - tuż obok Opery i Filharm...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 950 PLN (65 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15871811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal 18m² | dostępny od zaraz! 27475911 15871811 Na wynajem funkcjonalny i estetyczny lokal usługowy o powierzchni 18 m², położony na I piętrze nowoczesnego budynku apartamentowo - biurowego przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku.- Nowy budynek o wysokim standardzie- Świetna lokalizacja  - w bezpośr...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (111 zł/m2)

1
-
18 m2
2020