• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 208

15851641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok 27013001 15851641 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Przekątnej, na pierwszym piętrze. Świetna okolica...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (83 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15851422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z ogródkiem, parter blisko DSK,USK 27012994 15851422 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2, zlokalizowane przy ul. Waszyngtona w ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
-
15851639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale biurowe na Lipowej 60-300m2 27012986 15851639 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.LOKALE BIUROWE w CENTRUM Białegostoku - ul. Lipowa. Pomieszczenia biurowe o różnej wielkości...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 490 PLN (52 zł/m2)

4
-
125 m2
-
15851420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala pod miastem 150-350 m2 27012980 15851420 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia hala (kierunek Supraśl). 150-350 m2- Podmiejska lokalizacja przy głównej drodze...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 990 PLN (40 zł/m2)

1
-
150 m2
2025
15851635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala-magazyn z rampą 1200 m2 27012959 15851635 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 1197 m2. Obiekt mieści się w Biał...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

31 700 PLN (26 zł/m2)

11
-
1197 m2
-
15851451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Samodzielny budynek, duże możliwości. 27012942 15851451 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu z możliwością zakupu. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. N...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 500 PLN (31 zł/m2)

5
-
440 m2
2001
15851447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek 800 m2 Białystok 27012914 15851447 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa oferta wynajmu. Budynek o powierzchni 800 m2, 2-poziomowy, blisko centrum.Szeroki ...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

41 600 PLN (52 zł/m2)

5
-
800 m2
-
15851621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z placem przy głównej drodze 27012863 15851621 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal biurowo usługowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. 100 m2 powierzchni biurowej na I pi...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 900 PLN (69 zł/m2)

1
-
100 m2
-
15851471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 28 m2. Parter. 27012823 15851471 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji, na osiedlu Przydworcowe. Loka...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (46 zł/m2)

3
-
28 m2
1980
15851341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia biurowa 160-200 m2. 27012559 15851341 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Otwarta powierzchnia do wynajęcia od 160 do 200 m2. Wysokie, nowoczesne wnętrze na I piętrze...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 800 PLN (30 zł/m2)

1
-
160 m2
-
15851280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek parterowy 200 m2 27012549 15851280 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia budynek parterowy w Białymstoku. Samodzielny lokal z dużym parkingiem- Powierzc...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 990 PLN (45 zł/m2)

4
-
220 m2
-
15851254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje na wynajem Białystok 27012532 15851254 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Jaroszówka. Budynek ...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
20 m2
-