• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 622

15802720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26275009 15802720 homfi prezentuje na wynajem rodzinne 4 pokoje z kominkiem na Myśliwskiej mieszkaj komfortowo w przytulnym miejscu z widokiem na staw i z dostępem do świetnej infrastruktury LOKALIZACJA I OSIEDLE:Nieruchomość usytuowana w rezydencyjnej okolicy niskich...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (47 zł/m2)

4
2
78 m2
-
15671384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy 24 m2 Centrum Wrzeszcza 23671782 15671384 Lokal biurowy o powierzchni 24 m2 do własnej aranżacji znajdujący się w nowoczesnym budynku z windą. Budynek znajduję się przy głównej ulicy Dmowskiego w Gdańsku - Wrzeszczu. Obecnie lokal składa się z jednego pomieszczenia.  Koszty eksploatacji loka...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 548 PLN (106 zł/m2)

1
-
24 m2
1999
15611643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy na wynajem - idealna lokalizacja!!! 22434164 15611643 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta Wynajmu Lokalu Biurowo-Usługowo-Handlowego (32,5 m2) przy centrum handlowym MORENA i hipermarkecie CARREFOUR oraz Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ ATUTY:LokalizacjaŚ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (102 zł/m2)

1
-
32 m2
2000
15781121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25820362 15781121 homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny komfort życia blisko morza, z pełnym dostępem do miejskich udogodnie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
1
44.24 m2
-
14999992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6555995 14999992 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę – mieszkanie na wynajem na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Gdańska - Garnizon.LOKALIZACJA i BUDYNEK:Garnizon to flagowy projekt cenionego trójmiejskiego dewelopera Hossa, powsta...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
48.68 m2
-
15807644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26376027 15807644 LOKALIZACJA: Lokalizacja jest idealni niemal dla każdego. Nowoczesne osiedle Albatross Towers, w doskonale skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu apartamentowca jest bogata pętla komunikacyjna w postaci przystanków autobusowyc...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (66 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15799290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Plac przemysłowy Kolej blisko PORTu 26184965 15799290 Plac w części utwardzony Na terenie przemysłowym z dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ BIURA SOCJALE Do wynajęcia OD ZARAZ 6800 m2 placu częściowo płytami ok 4500m2 a częściowo gruntowy  przy ulicy Siennickiej w Gdańsku.Plac utwardzony gruntowy. Nierucho...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

28 560 PLN

-
-
6800 m2
-
15575212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Plac utwardzony Przemysłowy BOCZNICA KOLEJOWA 21644471 15575212 Plac utwardzony GRUZEM Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ BIURA SOCJALE Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego  gruzem przy ulicy Siennickiej w Gdańsku. Plac utwardzony gruntowy. Nieruchomość chroniona Na niniejszej n...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

18 900 PLN

-
-
4500 m2
-
15802073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26255573 15802073 homfi ma przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z dużym balkonem, widokiem na morze oraz halą garażową na lubianej dzielnicy Zaspa. Dostępne od 01.01.2026. Najem długoterminowy. LOKALIZACJA I BUDYNEKInwestycja City Park po...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (45 zł/m2)

3
2
71.5 m2
-
15765744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25483495 15765744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Artura Grottgera 15 w atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Oliwa w Gdańsku.LOKALIZACJA:Oliwa to jedna z bardziej pożądanych i charakterystycznych dzielnic Gdańska, łącząca walory zieleni, s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
42.29 m2
2023
15800314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26211131 15800314 Na wynajem oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska – na spokojnym i zielonym Ujeścisku, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal usytuowany jest na trzecim, osta...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2007
15729744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24766971 15729744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, dwupokojowy apartament w samym sercu Gdańska, zaledwie 400m od Fontanny Neptuna. Idealne miejsce dla osób, ceniących klimatyczne mieszkanie w kamienicy połączone ze wszystkimi udogodnieniami. LOK...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (76 zł/m2)

2
1
49 m2
1956