• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 623

15729744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24766971 15729744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, dwupokojowy apartament w samym sercu Gdańska, zaledwie 400m od Fontanny Neptuna. Idealne miejsce dla osób, ceniących klimatyczne mieszkanie w kamienicy połączone ze wszystkimi udogodnieniami. LOK...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (76 zł/m2)

2
1
49 m2
1956
15794335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Opłaty wliczone w czynsz | Kilka pokoi do wyboru 26069373 15794335 W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 1300 zł. (w tym media)p. 110A - powierzchnia 15,20...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 544 PLN (103 zł/m2)

1
-
15 m2
1965
15784578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25857200 15784578 Homfi na przyjemność zaprezentować nowe dwupokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie przy ul. Lecha Kaczyńskiego na gdańskim przymorzu. Okolica wypełniona jest zabytkowymi kamienicami, a jedno...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15798312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 POKOJE BLISKO PLAŻY NA ZASPIE 26166326 15798312 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy Alei Jana Pawła II 29 - w jedn...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15794263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Opłaty wliczone w czynsz | Kilka pokoi do wyboru 26067745 15794263 W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 1300 zł. (w tym media)p. 110A - powierzchnia 15,20...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 926 PLN (94 zł/m2)

1
-
31 m2
1965
15793677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Opłaty wliczone w czynsz | Kilka pokoi do wyboru 26043917 15793677 W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 1300 zł. (w tym media)p. 110A - powierzchnia 15,20...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 439 PLN (74 zł/m2)

1
-
33 m2
1965
15218259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 12988454 15218259 Poszukujesz pokoju w spokojnej dzielnicy, blisko przyrody, a jednocześnie niedaleko centrumGdańska (15 min autobusem)? Lubisz po pracy czy zajęciach na uczelni wyskoczyć na spacerdo lasu lub poćwiczyć na siłowni? Cenisz sobie ciszę i spokój?Ta oferta...

Gdańsk (Matemblewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 PLN (59 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15763470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25427837 15763470 Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m², położone w Gdańsku Oruni, przy ul. Grabowej. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną komunikację z centrum oraz spokojną okolicę.Lokalizac...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1930
15624101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parterowy lokal 96 m² z klimatyzacją i parkingiem! 22690600 15624101 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 96 m² zlokalizowanego przy ul. Józefa Chociszewskiego na gdańskim Przymorzu.Nieruchomość składa się z:- przestronnej powierzchni biurowej do własnej aranżacji- łazienki przeznaczonej wyłącznie...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
96 m2
2015
15750502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25123271 15750502 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Starowiejskiej 67C w pożądanej dzielnicy Letnica w Gdańsku.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Dzielnica Letnica stanowi jedną z dynamicznie rozwijających się części Gdańska, doskonale skomunikowaną ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (86 zł/m2)

2
1
31.88 m2
2024
15792492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26019848 15792492 Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego, 17-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Suchej w dzielnicy Letnica.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie – goto...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15791931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 26002051 15791931 Szukasz komfortowego pokoju w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na czystości, nowym wyposażeniu i dobrej komunikacji z całym Trójmiastem? Ta oferta jest dla Ciebie! Gdańsk – Zaspa, ul. Dywizjonu 303, to doskonale skomunikowana lokalizacja. Kilka minut ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 PLN (118 zł/m2)

4
1
10.2 m2
-