• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Śródmieście

Znalezionych ofert: 37

15823232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26600914 15823232 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie w Inwestycji Młyny Mogilska INWESTYCJA:Młyny Mogilska oferują doskonałą lokalizację, miejską infrastrukturę i komunikację. W pobliżu inwestycji znajduje się szereg placówek edukacyjny...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15815846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589660 15815846 Do wynajęcia oferujemy dwupokojowe i bardzo komfortowe mieszkanie na Osiedlu Oficerskim przy ul. Jóżefa Brodowicza. LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa przy ul. Józefa Brodowicza, na Osiedlu Oficerskim. Lokal znajduje...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (55 zł/m2)

2
1
53.1 m2
1970
15759186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25335701 15759186 - DOSTĘPNE OD MARCA 2026 -Cm. Rakowicki Jaworskiego, 51m²: piękne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem 30m².LOKALIZACJAUlica Władysława Jaworskiego znajduje się w dzielnicy Olsza - bardzo spokojnej okolicy domów prywatnych i niskiej zabudowy wi...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
51 m2
2017
15797384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26141019 15797384 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia duży apartmament z dużym tarasem i miejscami parkingowymi na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Pilotów.LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ulicy Pilotów w in...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 PLN (81 zł/m2)

4
2
118 m2
2007
15808628 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26399110 15808628 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubicz w samym centrum Krakowa! LOKALIZACJA:Ulica Lubicz to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, która mieści się w samym centrum Krakowa. W pobliżu znajdu...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (36 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15775454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25674138 15775454 Aleja Pokoju ul. Widok, 24m²: wygodna kawalerka blisko terenów zielonych, Tauron Arena, M1.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i Bulwarów na Dąbiu.W pobliżu przystanek tramwajowy, s...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (75 zł/m2)

1
1
23.9 m2
1980
15575942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21665142 15575942 Do wynajęcia przestronny lokal biurowyusługowy w samym sercu Krakowa!LOKALIZACJA Oferujemy do wynajmu lokal o łącznej powierzchni 700 m², usytuowany na 4 oraz 5 piętrze kamienicy blisko Rynku Głównego. Możliwe inne metraże do wynajmu- do uzgodnienia...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

52 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
700 m2
1940
15575943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21665141 15575943 Do wynajęcia przestronny lokal biurowyusługowy w samym sercu Krakowa!LOKALIZACJA Oferujemy do wynajmu lokal o łącznej powierzchni 200 m², usytuowany na 6 piętrze kamienicy blisko Rynku Głównego. Możliwe inne metraże do wynajmu- do uzgodnienia. Loka...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
200 m2
1950
15575941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21665140 15575941 Do wynajęcia przestronny lokal biurowyusługowy w samym sercu Krakowa!LOKALIZACJA Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 350 m², usytuowany na 4 piętrze kamienicy blisko Rynku Głównego.Możliwe inne metraże do wynajmu- do uzgodnienia. Lokal znajduj...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 250 PLN (75 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15560391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21325049 15560391 TYLKO U NAS !Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Pilotów w dzielnicy Olsza.LOKALIZACJAPrądnik CzerwonyOlsza na granicy której znajduje się nieruchomość to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, zapewniająca szybkie połącz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (40 zł/m2)

4
2
101 m2
2005
15392315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 17536065 15392315 --- Oferta tylko w naszej agencji ---Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 29,75 m2 w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w ekskluzywnej inwestycji Steam Park z 2020 roku, przy ulicy Rakowic...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (111 zł/m2)

1
1
29.75 m2
2020
15382268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17297066 15382268 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 55 m2 LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście w Krakowie, przy ul. Mogilskiej. W bardzo bliskiej odległości: Akademi...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2019